Zmiana na urzędzie Proboszcza

Decyzją Metropolity Łódzkiego ks. Arcybiskupa Grzegorza Rysia na miejsce  przechodzącego na emeryturę ks. Prałata Edwarda Wieczorka został mianowany ks. Kanonik Sławomir Klich. Ma 51 lat, 25 lat kapłaństwa. Jako wikariusz posługiwał w parafii Szczerców, Przemienienia Pańskiego w Łodzi, Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Tryb., Narodzenia NMP w Bełchatowie, św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim. Jako proboszcz w parafii Pożdżenice i Dobroń. Podczas uroczystej mszy św.  nowego proboszcza wprowadził J.E. bp Ireneusz Pękalski; byli również obecni kapłani dekanatu tomaszowskiego i licznie zgromadzeni wierni. „Niech Bóg błogosławi, darzy zdrowiem i umacnia swoją łaską w posługiwaniu w tej parafii” – życzyli przedstawiciele wspólnot parafialnych.